Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Levné úhlové brusky NAREX

Úvod NovinkyLevné úhlové brusky NAREX

   Tak ani nevíme, jestli se to k Vám dostalo, ale pokud ne, tak my Vám to řekneme. Firma NAREX, špička ve výrobě úhlových brusek, přišla s novými bruskami, ale tentokrát cenově dostupnějšími, prostě s levnými úhlovými bruskami.

   A proč tomu tak je? Proč asi. :) Jelikož jejich doposud nejlevnější bruska o velikosti 115mm začínala na katalogové ceně 3490,- Kč s DPH, což na internetu se mohla pohybovat kolem 2600,- Kč s DPH, tak tato cena jim nedovolila prodávat těm zákazníkům, kteří cenu řeší, ať z důvodu, že na to nemají, že to mají jen na občasnou práci, že s tím stejně bude dělat nějaký TATAR :), takže tito zákazníci jim utíkali. Ale teď, při KATALOGOVÉ CENĚ 1682,- Kč s DPH, takže třeba u nás za 1331,- s DPH, už tyto zákazníky bohatě pokrývají.

   A jak toho dosáhli? Jednoduše, přikročili k tomu, co ostatní velké firmy už dávno dělali, nechali si tyto brusky vyrobit v Číně, ale samozřejmě za přísné výstupní kontrole a dlouhodobého odzkoušení, jelikož v České Lípě vyrobit brusku za tyto prachy opravdu nejde, jakožto MAKITA v Japonsku také přeci nemůže vyrobit brusku za tisícovku. :):):)

   Ale to neznamená, že tyto brusky jsou špatné, vydrží méně, ale vydrží hodně, až překvapivě. :)

 

   Pojďme se ještě mrknout na největší rozdíly mezi levnou a tou dražší úhlovou bruskou NAREX.

 

                       levná EBU 115-6                                 dražší EBU 115-9                   nejdražší EBU 115-11

 

Cena u nás            1 331,-                                               2 793,-                                    2 952,-

Příkon (W)              680W                                                 900W                                     1100W

Váha                      1,7kg                                                 1,9kg                                      1,9kg

Rukojeť                obyčejná                                           SOFTGRIP                                SOFTGRIP

 

  Vypsali jsme jen ty hlavní a zásadní rozdíly, což je cena, kde je enormní rozdíl, pak příkon, kde je síla brusky znát a jak v našem dalším článku píšeme, tak někdy velmi podstatný údaj, ale pokud hlavně jen řežete, tak to není až tak podstatné, trochu nám ubrala na váze, jelikož zeštíhlela a nemá ergonomickou rukojeť, ale tu si případně můžete dokoupit zvlášť.

  To samé je u brusek v provedení 125mm, kde jsou jen lehce jiné ceny, ale rozdíly jsou naprosto totožné a teda mnohem vyšší výběr, jelikož rozměr brusek 125mm je nejvíce používaný.

 

  A ještě nějaké další informace k novým úhlovým bruskám od NAREXu. Nižší váha je určitě znát při dlouhodobější práci a velmi to oceníte, dále určitě oceníte štíhlou motorovou skříň a kratší a plošší převodovou skříň, kdy hlavně při drobných pracech v nedostupných místech oceníte lepší manipulovatelnost. Ozubená kola v převodovce zůstávají kovová, takže zde se také nešetřilo a co je naopak navíc a jeví se jako velmi dobrý nápad, jsou přídavné boční vzduchové filtry, které zesilují ochranu proti průniku nečistot a jeich usazování v motorovém prostoru a pokud se o to budete starat, tedy občas je vyjměte, propláchnete nebo jinak vyčistíte, tak tím výrazně prodloužíte životnost stroje.

 

  Takže závěrem: určitě koupí těchto brusek neprohloupíte, svojí kvalitu rozhodně mají, to by si NAREX nedovolil pustit do světa nějaké šmejdy a tím si zkazit jméno a pokud bruska nejede 12 hodin denně, tak do toho jděte a nejlépe koupí u nás, jsou skladem a dopravu máme na vše zdarma! :)

Copyright 2016 - 2022 © rav-naradi.cz