Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Úvod OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co pro mne znamená registrace? 

Krom toho, že získáte na všechno zboží slevu 3% a nabízené služby budete mít zdarma, tak to znamená, že Vám občas pošleme mail s nějakou novinkou či nabídkou. Nebojte, nikdy nebudeme jako ostatní, posílat nabídku denně, to vůbec, od nás maximálně 1x měsíčně, to slibujeme. :)

Proč zvedáte telefon pouze v určitou dobu, není to běžná praxe u shopů, neměli byste být na drátu nepřetržitě?

 

Ano, uvažovali jsme o tom, jak toto vyřešit, ale jsme malý shop, nemáme 100 zaměstnanců a chceme dát prioritu rychlému vyřízení objednávek, rychlosti reakcí na dotazy, poptávky, rady apod. a jelikož zákazníci volají spíše kvůli odborné radě a potřebuje určitě kvalifikovaného zaměstnance, tak nechcem mít telefon, kde bude někdo, kdo Vás jen odbyde, neřekne Vám nic konkrétního, přepojí Vás na někoho úplně stejného, zapíše si Váš problém apod., chceme, když zavoláte, aby jste byli spokojeni už při telefonátu a mluvili s někým, kdo Vám z 90% poradí ( neví všechno :) ) a proto máme tzv."ORDINAČNÍ HODINY", kdy Vám telefon zvedneme a poradíme. :):)

 

Co ty malované obrázky, které tam někde máte, co to znamená?


Mám 12letou dceru, kterou baví malovat, tak jsem jí dal prostor a udělal jí radost, že se může realizovat. :)


Co když nedodržíte, co slibujete, třeba termín dodání nebo slibovanou reakci do 24 hodin, třeba i o víkend apod.?


Neexistuje, to bychom nepřežili. :) A pokud se tomu teda opravdu stane, nejsme stroje, tak to napravíme dárkem jako omluvu, protože psát: "Omlouváme se, nemohli jsme, protože.....blablabla." nám nepřijde korektní, prostě jsme to pos.... a je se třeba k tomu postavit čelem. :)


Copyright 2016 - 2022 © rav-naradi.cz