Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

REFERENCE

Úvod REFERENCE

Dobrý den,

děkuji za ozubený řemen na hoblík sedí bezvadně ! A také za solidní jednaní a přístup ke svým zakazníkum! J.B.


 

Dobrý den,

V životě nejde všechno vyřešit pozitivně. Mám smůlu. Vám ale mnohokrát děkuji za snahu najít pro můj problém řešení, což v dnešní hektické době je něco mimořádného. Přeji hodně osobních i pracovních úspěchů. J.V.


Nadstandartní skvělá komunikace,to jsem ještě nikde nezažila, tímto děkuji. Zboží pěkné a hned vyzkoušené, spokojenost. M.R.


 

Vše proběhlo naprosto v pořádku, obchod je velice spolehlivý a komunikativní, vše mi vysvětlili, o všem informovali a je to i velmi příjemný a komunikativní člověk :) Rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojen. L.T.


 

To máte za to, že jsem byl minule spokojený, stal jste se mým nářaďovým guru :-). R.Š.


Děkuji vážím si toho, ale nemuselo to být. Chápu to, horší by bylo kdybych ty šroubováky potřeboval akutně. Ale líbí se mi váš přístup, budu Vás doporučovat a určitě nenakupuji naposledy. J.M.


Děkuji za důvěru a mohu přiznat,že v tomto směru jsem vás nezklamal :-).Zvládl jsem to v podstatě na jedničku,ovšem jen díky Vám a Vašim radám! Mnohokrát děkuji a pokud mi už nadále nebudete radit :-),tak s tím budu muset někam zajít. J.K.


Moc se mi líbí Váš e-shop, hlavně způsob jakým píšete. Například záložka odkazů ,,Zajímavosti z kuchyně" je fakt dobře napsaná. I když jsem tyto informace znal, tak jsem si to stejně všechno pročetl, protože jsem se dobře pobavil. Kašlete na e-shop a začněte psát povídky. Doprava vždy zdarma je taky super a bylo by toho víc co se mi líbí. Pokračujte tak dál. Takže Vás mám v záložce a příště zase objednám u Vás. S pozdravem O.V.


 

 

 

 


Copyright 2016 - 2022 © rav-naradi.cz