Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

IBS

Úvod IBS

Firma IBS-Scherer je firma sídlící v Německu, vlastněná panem Schererem, tudíž společnost lépe reagující na požadavky zákazníků, žádný složitý MANAGEMENT.

Zábývá se výrobou technický sprejů a čístících kapalin do údržby, do vysokotlakých přístrojů.

Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
Název Cena
čistič pěnový EasyClean IBS čistič pěnový EasyClean IBS

Čistící přípravek formou pěny,který čistí vše a můžete ho použít na vše. Máte šmouhy na nábytku, máte špinavá kamna, chcete vyčistit okno, máte ošmatanou ledničku nebo kuchyňskou linku kolem madel? Tak si tento přípravek kupte, určitě neprohloupíte. Pouze stříknete na problémovou část, chvilku necháte působit a pak jednoduše, třeba papírovou utěrkou, setřete, nezanechává žádné šmouhy či mapy, prostě nic. Ideální třeba pro očištění skel před muškami, jak už na skle či světlometech aut, tak pro nás mototrkáře pro rychlé vyčištění helmy či předního štítu, fakt super prostředek. :)

A hlavně, nemusíte mít čistící přípravek na sklo, nemusíte mít přípravek na textil, nemusíte si zvlášť koupit něco na čištění plastů, kupte si tento produkt.

Produkt je vyráběn v rodinné firmě v Německu, není to žádná Čína či jiný NO NAME výrobek.

Kategorie:  SPECIALITKY
138,84 Kč bez DPH 168,- Kč s DPH
multifunkční olej MUTLITFIX IBS multifunkční olej MUTLITFIX IBS

Naprosto adekvátní náhrada za běžně používaný olej WD-40. MultiFix je univerzálně použitelný vysoce účinný sprej na údržbu. Již po krátké době působení uvolňuje rzí zatuhlé spoje a čistí s dočasnou ochranou proti korozi. Ideální mazací přípravek pro všechny pohyblivé díly. Jedná se o kvalitní Německý výrobek, vyráběno opravdu v Německu, dodáváno Německé armádě pro čištění a promazávání zbraní.

Kategorie:  SPECIALITKY
147,93 Kč bez DPH 179,- Kč s DPH
Na stranu: produktů.
Copyright 2016 - 2019 © rav-naradi.cz