Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

POUŽITÍ HRNCOVÝCH KOTOUČŮ

Úvod ZAJÍMAVOSTI Z KUCHYNĚPOUŽITÍ HRNCOVÝCH KOTOUČŮ

   Pokud si kupujete hrncový kartáč, tak se nekoukejte na ten největší, že Vám udělá nejvíce práce, často tomu bude právě naopak, vyrábějí se v rozměrech 65-150mm, buď splétané nebo rozpletené. Vždy se vzpomeňte, co máte doma za úhlovou brusku, pokud máte doma mazlika o velikosti 115mm a k tomu ještě o výkonu 500W, tak si nákupem hrncáku 115mm říkáte jen o to, jak jí spálit a jít bezplatně vyměnit, pokud jí teda ještě máte v záruce a máte doklad, jinak jí pak totiž můžete vyhodit, jelikož brusky takto s nízkým výkonem vyrábějí tzv.bezejmenní, kteří nemají žádný servis, žádné náhradní díly, jelikož se jim to nevyplatí, levnější pro ně je, brusku prostě vyměnit. A nebojte, vyplatí se jim to, 90% lidí to reklamovat nejdou, buď to nestihli, nemají doklad nebo se jim prostě nechce, dyť stála pár korun.


   Obecně platí, že když kupujete hrncový kartáč, tak vydělte rozměr Vaší brusky dvěma a máte maximální rozměr hrncáku, jaký si můžete koupit nebo počítejte obráceně, průměr kartáče x2. Tzn.kartáč 65mm x2 použijte maximálně do brusky 125mm, čím vyšší Wattáž, tak lepší, pokud máte nízkou Wattáž, tak aspoň tolik netlačte, ať Vám neshoří. Atd.hrncák 75mm použijte na 150mm úhlovku a větší kartáče už si kupujte jen do velké úhlové brusky 230mm.


   Takže závěrem nezapomeňte, když máte brusku 115mm, tak si určitě nekupujte kartáč 115mm, jelikož Vaše bruska v lepším případě zapláče, v tom horším odejde.

Copyright 2016 - 2022 © rav-naradi.cz